Vaše zuby v siedmom nebi | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Vaše zuby v siedmom nebi

Schill Dental Clinic v relácii TV JOJ - V siedmom nebi (2. 11. 2014)

Ak máte málo dôvodov na úsmev, a navyše sa za svoje zuby hanbíte, treba násjť riešenie. Život bez úsmevu si isto neželá nikto z nás.

Pani Andrejka, matka troch synov, mala práve takýto problém. Nemala to v živote ľahké - našťastie má synov, ktorí sa rozhodli vrátiť svojej mame do tváre úsmev. A nie hocijaký.

Pozrite si príbeh, v ktorom synovia pre svoju mamu našli cestu, ako jej vrátiť krásne zuby, úsmev, a tým aj sebavedomie. Je úžasné vidieť veľkú zmenu k lepšiemu. Nebolo by to možné bez trpezlivej práce lekárov a sestier na našej zubnej klinike v Karloveskom ramene. Sme radi, že sme pani Andrejke vytvorili krásny úsmev a pomohli tak vrátiť jej stratené sebavedomie.

 

http://www.joj.sk/video/OzqtRU

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.