Spôsoby financovania | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Spôsoby financovania

Liečebný a finančný plán - všetko na jednom mieste!

Pripravíme Vám plán liečby a poradíme aj s financovaním prostredníctvom úveru.  Aby ste nemali starosti s vybavovaním úveru na stomatologickú liečbu, stretnutie so zástupcom banky Vám zariadime u nás na klinike.

Inými slovami: u nás vám urobíme zuby aj na splátky!

Spôsoby financovania - cenová dostupnosť


SCHILL DENTAL PLAN 
 

Kvalitné ošetrenie zubov má zmysel - a má aj svoju cenu. Keďže ide o investíciu do zdravia, nemali by sme robiť v kvalite kompromis.  Ide predsa o Vaše telo.  Nezabudnite, že aj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať ich financovanie, aby boli ošetrenia finančne dostupné. To všetko u nás v Schill Dental Clinic.  

Nech sa páči, pozrite si podmienky spotrebných úverov vybraných inštitúcií

Slovenská sporiteľňa
Slovenská sporiteľňa
​úverová kalkulačka
VGÚB banka
VÚB banka
​úverová kalkulačka
Tatrabanka
Tatrabanka
​úverová kalkulačka

Vieme, že ošetrenie zubov nie je lacné. Treba si ale uvedomiť, že najnovšie materiály sú tak kvalitné, že vydržia desiatky rokov alebo dokonca navždy. Prístroje sú presné - a ak je personál perfektne vyškolený, dokáže s ich pomocou zachrániť to, čo v minulosti možné nebolo. A to všetko niečo stojí.

Vaše zuby sú pre vás nesmierne dôležité. Aj esteticky aj prakticky. Preto je na mieste nechať si ich urobiť raz a poriadne. Mať istotu, že vás nenechajú v štychu v najnevhodnejšej chvíli.

Ak aj teraz na taký zákrok nemáte peniaze, je rozumné si požičať. Vieme si požičať na auto, nábytok, hocičo. A kedy prídu na rad Vaše zuby? Aj na zuby si môžete požičať. Porozprávali sme sa o takejto možnosti s bankami a pripravili sme riešenie. Voláme to finančný plán a ide vlastne o pôžičku určenú na ošetrenie zubov. Stačí si už len vybrať banku, ktorá Vám požičia.

Investujte do svojho zdravia. Požičajte si na rozumnú vec.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.