Slávnostné otvorenie v Žiline | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Slávnostné otvorenie v Žiline

Slávnostné otvorenie kliniky v Žiline bolo príjemnou udalosťou piatkového večera. MUDr. Alexander Schill predstavil všetky možnosti tejto moderne vybavenej kliniky v žilinskom Auparku. Nie každý vie, že keramické rekonštrukcie vieme vyrábať na počkanie, a že trendom dnešnej doby je bezbolestná a záchovná stomatológia.

Moderná doba znamená moderné technológie. Všetky už máme aj v žilinskej Schill Dental Clinic. Vďaka nim vieme zachraňovať situácie, ktoré boli v minulosti odsúdené na zánik. Kto by nechcel mať vlastné zuby navždy! Stačí sa o ne pravidelne a poctivo starať, nezabúdať na preventívne prehliadky celého tela - prehliadka zubov je potrebná aspoň raz ročne. Práve preto, aby sme mohli zachovať Vaše vlastné zuby čo najdlhšie.

Váš tím Schill Dental Clinic

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.