Zubár - prvá návšteva Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Prvá návšteva zubára

Zákroky zubára bez stresu, bez strachu a bez bolesti! Sme radi, že ste sa si vybrali práve nás. Nech sa páči, vstúpte! Zubná ambulancia Schill Dental Clinic.

Naša stomatologická prax sa nachádza v tichom prostredí Karloveského ramena, v blízkosti Dunaja a zelene. Umiestnenie zubnej ambulancie Schill Dental Clinic sme vyberali starostlivo, s ohľadom na to,  že prichádzate (vo väčšine prípadov) s problémom či dokonca bolesťou.  Preto je našou snahou prijať vás v pokojnom prostredí, ktoré pôsobí skôr dojmom wellness či kaviarne. Pri návšteve vás usadíme v pohodlných kreslách a ponúkneme malé občerstvenie ešte pred tým, ako sa vám bude váš zubár venovať.

Prvá návšteva zubára

1. V prípade, že ste u nás prvýkrát, vyplníte spoločne s našou asistentkou dotazník. Asistentka vám vysvetlí ako naša klinika  funguje. Oboznámi vás so zubnou ambulanciou. Z nášho tímu si môžete vybrať ošetrujúceho zubára.

2. Pri úvodnom, vstupnom  vyšetrení zaznamenáme stav vášho chrupu, slizníc, uzlín, jazyka, kĺbov a slinných žliaz. Súčasťou vstupného zubného vyšetrenia u nás je štandardne aj RTG vyšetrenie. Toto všetko absolvujete na jednom mieste, bez stresu a bez dlhého čakania.

Štandardy zubnej ambulancie Schill Dental Clinic

1. V Schill Dental Clinic poskytujeme široké spektrum služieb a zákrokov - od najjednoduchších bežných ošetrení, cez estetické zákroky,  až po zložité stomatochirurgické operácie. váš osobný zubár vám vždy rád zodpovie všetky otázky a poskytne poradenstvo o správnej starostlivosti o zuby a hygiene celej ústnej dutiny.

2. V našej zubnej ambulancii využíva tím zubárov najmodernejšie metódy a technológie, ktoré vo významnej miere napomáhajú tomu, aby boli stomatologické výkony tak málo bolestivé ako to je možné.

 

Naším krédom je poskytovať všetkým klientom len tú najlepšiu zubnú starostivosť.

Viac o jednotlivých technológiách a poskytovaných službách našími zubármi a ambulancie nájdete v časti TECHNOLÓGIE a SPEKTRUM OŠETRENÍ. Na prvú návštevu zubára sa môžete objednať TU.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.