Ošetríme vás aj v piatok popoludní | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Ošetríme vás aj v piatok popoludní

Piatok je ten deň, keď chcete všetko vybaviť čo najskôr. Aby ste mohli začať víkendovať: len tak v kľude zostať doma, alebo odísť na chatu, chalupu, do záhrady či na výlet. Aj školy, úrady a ordinácie sa zvyčajne zatvárajú v piatok skôr.

My v Schill Dental Clinic z vlastnej skúsenosti vieme, ako to chodí s prekvapeniami ohľadom náhlej bolesti zubov. Objavia sa nečakane, práve vtedy, keď nepočítate s návštevou zubára. Napríklad v piatok popoludní. Netreba podľahnúť pokušeniu odkladať ošetrenie na pondelok, stačí nám zavolať a ošetríme Vás hneď v piatok popoludní. Naše ordinácie sú v piatok otvorené rovnako ako každý iný pracovný deň, od 7:00 do 19:00.

A pre istotu máme pre Vás aj víkendovú pohotovosť. Aby ste bolesť nemuseli zaháňať liekmi, ktoré Váš problém iba odložia.

Riešiť zuby môžete v Schill Dental Clinic skutočne kedykoľvek.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.