O 10 rokov mladší | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

O 10 rokov mladší

O tom, že krásny zdravý úsmev na rokoch uberá a šarmu pridáva, nemusíme vôbec pochybovať. Preto je príjemné, ak sa niekomu splní sen usmievať sa na celý svet bez ostychu a komplexov zo zanedbaného chrupu. Sme radi, že náš tím je súčasťou projektu TV Markíza, ktorý ľuďom pomáha mladnúť.

Andrešíkovci v relácii TV Markíza O 10 rokov mladší

Ako? Jednoducho – prostredníctvom odborníkov – nielen lekárov, ale i vizážistov, módnych stylistov a trénerov. Prvým párom, ktorý sa nielen na televíznej obrazovke, no v behu každodenného života zmenil na nepoznanie, sú manželia Andrášikovci.

Iveta a Roman Andrášikovci - práve oni sú dôkazom toho, že v relácii O 10 rokov mladší tím odborníkov nemení len vizáž, ale účinkujúcim dodáva aj stratené sebavedomie. Z rodičov, ktorým kvôli starostlivosti o deti nezostalo veľa času na seba, sa stal atraktívny, sebavedomý a najmä pozitívny pár.

Motiváciou prihlásiť sa do relácie bola pre oboch potreba zmeniť svoj vzhľad a pomôcť tým nielen sebe, ale najmä rodine. Hoci deti svojich rodičov nesmierne ľúbia, za ich vzhľad sa niekedy tak trochu hanbili. A tak  v sebe obaja našli odhodlanie​ a vďaka relácii zmenili svoj výzor doslova na nepoznanie. „Človek je nespokojný, keď vidí, že môže vyzerať aj lepšie,“ pripustil Roman.  Nuž a takto Andrášikovci vyzerali pred premenou a po nej.

Ako sa bude dariť ďalším párom? Sledujte O 10 rokov mladší každý utorok o 21:30 v TV Markíza.

Zdroj: TV Markíza, tvnoviny.sk

 

Zákrok v Schill Dental Clinic

Zákrok v Schill Dental Clinic

 

Iveta Andrašíková PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Iveta Andrašíková PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Roman Andrašík PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Roman Andrašík PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

 

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.