Nový úsmev pani Zuzany | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Nový úsmev pani Zuzany

Premena pani Zuzany v Schill Dental Clinic

Málokto sa môže tešiť z krásneho prirodzeného chrupu so všetkými zubami, bez kazov a kozmetických nedostatkov. Práve preto dala naša klinika Schill Dental Clinic opäť šancu jednému z vás na veľkú premenu, na konci ktorej je nový bezchybný úsmev. Súťaž bola vyhlásená v Teleráne TV Markíza pod názvom Nový úsmev. Nečudo teda, že aj na druhú výzvu sa do súťaže prihlásilo až niekoľko sto uchádzačiek. Medzi nimi i 27-ročná dvojnásobná mamička z Handlovej - pani Zuzana Hégli, ktorú sme vylosovali 9. novembra 2015 a od tej chvíle sa mohla tešiť na zaujímavú cestu k novému úsmevu.

 

Prvé stretnutie v Schill Dental Clinic v Bratislave sa uskutočnilo 12. 11. 2015. Pán primár jej spravil analýzu zubov, navrhol postup a začatiu práce na nových implantátoch už nič nestálo v ceste.

Určite ste si na videu všimli, že pani Zuzke chýbali práve bočné zuby. V tomto prípade sa však nemuseli obrusovať žiadne zdravé zuby. Istý čas chodila pani Zuzana s dočasnými implantátmi a v laboratóriách sa na základe návrhov z kliniky už vyrábali implantáty definitívne.

Tesne pred Vianocami, teda presne 17. 12. 2015, sa cesta pani Zuzany ku krásnemu novému úsmevu zavŕšila. Na jej konci je očarujúca mladá dáma s kúzelným úsmevom. A ako sama povedala, cíti sa omnoho sebavedomejšie a príťažlivejšie. Nás to samozrejme teší a želáme jej veľa ​

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.