Nový úsmev | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Nový úsmev

Prvý výsledok modelovania nového úsmevu je na svete. Pre pani Kamilu, ktorá vyhrala casting v TV Markíza, je skrývanie úsmevu už minulosťou. Netrvalo dlho, a jej sen sa splnil. Môže sa usmievať bez zábran. Jej nové zuby vyzerajú pekne, sú plne funkčné a hlavne vyzerajú celkom prirodzene. 

 

 

Najlepším dôkazom sú tieto fotografie. Prvá ukazuje pôvodný stav, na druhej fotografii vidíte maketu nových zubov, a tretia fotografia je už výsledkom niekoľko týždňového snaženia našich lekárov. 

 


Fáza 1 - Na začiatku

PRED

 

Fáza 2 - Maketa

MAKETA

 

 

Výsledok je fantastický - nielen nový, krásny úsmev - ale aj šťastná pani Kamila.

 


Fáza 3 - Finálna fotografia

POTOM

 

 

Prečítajte si viac o celom postupe, ako získať nový, krásny úsmev tu: Digital Smile Design

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.