Nemajte strach zo zubára | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Nemajte strach zo zubára

Bojíte sa návštevy zubára?  U nás nemáte dôvod!  Ak to bude potrebné, zákrok vám urobíme pod narkózou.   Ošetrenie chrupu je u nás vždy spojené s maximálnym komfortom!

Aj lekári sa z času na čas ocitnú v zubárskom kresle, preto veľmi dobre vedia, aké pocity prežívate Vy ako pacienti. Pocit strachu je v nás aj keď vieme, že technológie a materiály dnešnej stomatológie sú na oveľa vyššej úrovni než v minulosti. A že postupy pri ošetreniach sú aj vďaka technickým vymoženostiam rýchlejšie a pritom presnejšie, nástroje šetrnejšie,  vždy 100% sterilné, materiály trvácne - a ošetrenia prebiehajú v lokálnej anestézii, a teda pri znecitlivení zubov.

Na obavy z návštevy zubára je čím ďalej menej dôvodov. Pocit strachu je skôr o intimite ošetrenia, o stave, kedy nemôžete hovoriť, a neviete odhadnúť trvanie zákroku. Netreba mať obavy, naši lekári majú skúsenosti a znalosti z modernej stomatológie, ktorej cieľom je ošetrovať bezbolestne, poskytnúť trvácny a estetický výsledok a predovšetkým zachovať čo najdlhšie Vaše vlastné zuby zdravé.

 Ak je potrebných veľa zdĺhavých zákrokov, môžete si vybrať ošetrenie v celkovej anestézii. V Schill Dental Clinic spolupracujeme so skúsenými anesteziológmi, ktorý na Vás spolu so zdravotnými setrami a zubným lekárom svedomito dozerajú, sledujú Váš stav a robia všetko preto, aby ste mali zuby v dokonalom stave. 

Kvalitné materiály a najnovšie technológie sú u nás samozrejmosťou.

Preto máte u nás záruku až na 5 rokov.

 

5 ročná záruka Schill Dental Clinic   

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.