Digitálny zubný röntgen | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Digitálny zubný röntgen

Digitálny zubný röntgen – Vidieť viac, vedieť viac.

Zubári v minulosti používali na röntgenové (RTG) snímky klasický film. Ich vyvolanie bolo prácne a časovo náročné. Problematická bola aj samotná manipulácia so snímkami. Digitálny zubný RTG znamená obrovskú výhodu - na snímok nečakáte - zobrazí sa už o pár sekúnd po nasnímaní na monitore, na ktorom ho možno zväčšovať, či farebne upravovať v prípade ak je potrebné zlepšiť viditeľnosť.

Digitálny zubný röntgen v Schill Dental Clinic

Digitálny systém šošoviek dovoľuje aj zväčšenie dôležitých detailov, čo klasický zubný röntgen neumožňuje. Poskytuje teda presnejšie a detailnejšie informácie pre stomatológa a to pri menšej radiácii. Pacient dostáva výsledný snímok ako výtlačok na filme alebo v elektronickej forme.

Digitálny zubný röntgen znižuje úroveň škodlivej radiácie na minimum v porovnaní s klasickými RTG, ktoré používajú film.

  • Naše dentálne centrum poskytuje svoje röntgenologické služby pre širokú verejnosť. Aj pre tých, ktorí nie sú našimi stálymi klientmi.
  • Našim pacientom poskytujeme vyhotovenie panoramatickej röntgenovej snímky štandardne ako súčasť vstupnej prehliadky. Získavame tak kompletný prehľad o stave zubov a tvrdých tkanív.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.