DiagnoDent | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

DiagnoDent

DiagnoDent - prekoná aj oko odborníka

Dnes už mnoho ľudí rozumie tomu,  že pravidelná stomatologická starostlivosť pod dohľadom kvalifikovaného zubára, prevencia a pravidelné prehliadky u zubára sú dôležité v komplexnej starostlivosti o zdravie a krásu. Pravidelnosť ale i moderné technológie sú kľúčovými v skorej diagnostike poškodenia zubov.

DiagnoDent v Schill Dental Clinic

DIAGNOdent - najpresnejšia diagnostika.

S klasickými nástrojmi nie je spravidla možné vyšetriť napr. pukliny zubov atypického tvaru, preto diagnostiku dnes uľahčuje moderný laserový detektor.  DIAGNOdent na odhalenie zmien v zubnej štruktúre využíva zdravotne nezávadný laser. Zaznamená ich, upozorní zvukovým signálom, a zobrazí na monitore. váš stomatológ môže lepšie a presnejšie identifikovať problém a potom následne už sa dá situácia riešiť.

Veľkou výhodou v diagnostike zubných kazov DIAGNOdentom je fakt, že  pomocou laseru ich odhalí už v počiatočnom štádiu. Zistí to v zmenách vo fluorescencii zubnej štruktúry. Kaz pritom ešte nemusí byť  viditeľný. Ľudské oko je schopné spozorovať iba 57 % z toho, čo zachytí DIAGNOdent. 

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.